Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Daruj změnu – Každá změna začíná prvním krokem

1.1.2018 - 31.1.2018

Každá změna začíná prvním krokem

Dárkový poukaz je krásný dárek, který udělá radost, nejen pod vánočním stromečkem.

Mojí vášní je, naučit vás vytvářet harmonický domov. Náš byt, či dům je naší součástí. Na svých workshopech ráda inspiruji ke změnám a nabízím jiný úhel pohledu, jak se dívat a jak vnímat prostor, ve kterém žijeme, odpočíváme, tvoříme, milujeme se, pracujeme, bavíme se, schováme se před světem… Domov je místem (nebo není?), které nás přivítá a obejme, když se ze světa tam venku, vrátíme domů, do bezpečí a jistoty. Práce s prostorem zpětně ovlivní i naše chování, jednání, pocity a zdraví.                 Je váš prostor opravdu místem, které vás podporuje, motivuje a dobíjí?

Na každého z nás působí prostředí, kde trávíme svůj čas…lidé, kteří jsou okolo nás…pravidla, která jsme přijali během naší výchovy…čas…strava…emoce…

V momentě, kdy se rozhodneme začít zkoumat skryté symboly našeho domova a začneme odstraňovat to, co nám už neslouží, co nepotřebujeme, či nechceme v našem životě mít, náš život se začne měnit.

—————————-

Dárkový poukaz – Konzultace Feng Shui bytu/domu s plochou do 120 m2 v hodnotě 1800 Kč Odborná konzultace přímo u vás doma, s analýzou prostoru a s rozborem osob.

Konzultace trvá max. 2 hodiny. Každá další započatá půlhodina 400 Kč. Doprava je řešena dle vzdálenosti 3 Kč/km mimo místo pobytu konzultanta.

NUTNÉ PODKLADY předem poslat na mail: data narození všech obyvatel (včetně místa a hodiny narození + půdorys domu a pozemku (stačí schéma – rozměrově přesné).

————————————

Dárkový poukaz – Konzultace Feng Shui bytu/domu s plochou nad 120 m2 v hodnotě 3300 Kč

Odborná konzultace přímo u vás doma, s analýzou prostoru a s rozborem osob.

Konzultace trvá max. 3hodiny. Každá další započatá půlhodina 400 Kč. Doprava je řešena dle vzdálenosti 3 Kč/km mimo místo pobytu konzultanta.

NUTNÉ PODKLADY předem poslat na mail: data narození všech obyvatel (včetně místa a hodiny narození + půdorys domu a pozemku (stačí schéma – rozměrově přesné).

—————

Dárkový poukaz – Astrotyp – analýza osobnostních předpokladů – 1200 Kč/90 min

Základní analýza osobnostních předpokladů, vám víc napoví o vás a vašich blízcích. Proč se chovají stejně v daných situacích, co je pro ně přirozené a co opravdu není jejich šálek kávy. U dětí vám ukáže směr komunikace a vy je tak lépe pochopíte a vyhnete se zbytečným neshodám. Analýza osobních charakteristik a předpokladů napomůže určit typově návrh prostoru pro jakékoliv budoucí obydlí, kancelář, apod.

NUTNÉ PODKLADY předem poslat na mail: datum narození, včetně místa a hodiny narození. Každá další započatá půlhodina 300 Kč. Doprava je řešena dle vzdálenosti 3Kč/km mimo místo pobytu konzultanta.

——————-

Dárkový poukaz – Úklidový kouč600 Kč/90 min

 

  • Ať chceme nebo ne, naše tělo i mysl jsou ve spojení s okolím. Pokud žijeme v přeplněném prostoru, nemohou k nám přicházet nové příležitosti, máme málo energie, topíme se v dávných vzpomínkách…Pokud je pro vás obtížné vytřídit a zbavit se nepotřebných, rozbitých věcí, nebo takových, které do vašeho života nepřinášejí žádnou pozitivní hodnotu, ráda vám pomohu.
  • Společně vytvoříme akční plán, který bude vyhovovat vašemu záměru i vašim možnostem. Nemusíte být na všechno sami. S úklidovým koučem dokážete ze sebe setřást obtížnou minulost a volně se nadechnout.

NUTNÉ PODKLADY předem poslat na mail: data narození všech obyvatel (včetně místa a hodiny narození + půdorys domu a pozemku (stačí schéma – rozměrově přesné). Každá další započatá půlhodina 300 Kč. Doprava je řešena dle vzdálenosti 3Kč/km mimo místo pobytu konzultanta.

———————————-

Dárkový poukaz – Osobní konzultace – 600 Kč/90 min

Osobní konzultace není omezena jen tématikou bydlení, může jít o jakoukoliv oblast života. Bude mi ctí, být průvodkyní pro všechny, kdo chtějí být sami sebou a dovolit si žít svoji jedinečnost. Upřednostňuji celostní pohled na život. Intuitivně propojuji různé techniky práce a zapojuji i lidské tělo, které v sobě nese otisky všech životních zkušeností a událostí a je neoddělitelnou součástí životních změn.  Společně se můžeme věnovat zlepšení zdraví, mezilidských vztahů, finančních úspěchů, nalezení vnitřního klidu, dosažení cílů, podpořit sebelásku a sebeúctu.

Výsledek máte ve vlastních rukou a závisí na vašem odhodlání něco v životě změnit. Trpělivost a důvěra v sebe, vás budou provázet na cestě změny.

NUTNÉ PODKLADY předem poslat na mail: data narození všech obyvatel (včetně místa a hodiny narození + půdorys domu a pozemku (stačí schéma – rozměrově přesné). Každá další započatá půlhodina 300 Kč. Doprava je řešena dle vzdálenosti 3Kč/km mimo místo pobytu konzultanta.

———————–

Dárkový poukaz – Vaginální mapování – 2100 Kč/180 min

Pro nás ženy je tělo alfou a omegou. Klíčem k naší radosti, svěžesti, lásce i moudrosti.

Ženské pohlaví je přijímající a má tendenci v sobě shromažďovat a „pamatovat“ si různé druhy prožitků, příjemných i bolestivých. Velké napětí a blokovaná energie v oblasti pánve může způsobovat silné menstruační bolesti a jiné gynekologické potíže, výtoky a záněty pochvy, bolestivý pohlavní styk, neplodnost, bolesti hlavy a migrény, bolesti kyčlí a bolesti páteře především v oblasti křížové kosti, silný premenstruační syndrom včetně velkého psychického napětí a v neposlední řadě neschopnost cítit vlastní sexualitu.

Jádrem této techniky je masáž konkrétních bodů ve vagině. Během jejich stimulace se aktivuje buněčná paměť těla, poté se pracuje s pocitem či emocí, kterou jsme si na základě konkrétního zážitku z minulosti do daného místa uložily a opakovaně jej prožíváme při každém intimním kontaktu. Při mapování se nepříjemné prožitky zvědomí, dáme jim prostor je procítit a necháme je ze svého těla navždy odejít!

Podrobnější informace o vaginálním mapování ZDE

—————

Vyberte si dárkový poukaz, který vás zaujme. Pošlu vám ho na váš email, kde si ho budete moci vytisknout nebo poslat obdarovanému. Pokud chcete, aby na dárkovém poukazu nebyla vytištěna cena, stačí mi napsat.

Dárkový poukaz vám zašlu po úhradě na můj účet: 670100 – 2206192078/6210. Do variabilního symbolu napište vaše jméno.

————————

Ať vám DOMOV přináší radost do vašeho života.

 

 

 

 

Podrobnosti

Zahájení:
1.1.2018
Ukončení:
31.1.2018
Rubrika Akce: