Probuzení těla – prožitek vědomého doteku, masáže a vaginální mapování

Od června vás ráda přivítám v nově otevřeném Studiu Essence, Pavlovická, Liberec.

V moci ženy je vytvořit krásnější svět

Vím, že jsi jedinečná a úžasná a máš v sobě všechno, po čem skutečně toužíš. Teď přišel čas na to, to všechno objevit. Právě teď je ten pravý čas učit se umění být sebevědomou ženou, být sama sebou.

Jaké by to bylo, žít bez svazujícího pocitu „Nejsem dost dobrá“?                                                                        Cítíš silnou potřebu znovu objevit svoji ženskou sílu?                                                                                   Toužíš po hlubším prožitku být sama sebou?

Žijeme většinou venku, vně sebe.

Žijeme pod vlivem výchovy, společnosti, druhých lidí, toho, jak „bychom měly žít, jaké bychom měly být a co bychom měly dělat.“

Naše bloky, strachy, traumata, bolesti a zkušenosti z minula nám brání najít cestu k sobě samé. Do svého středu. Ke své podstatě.

Pojďme spolu objevit tvoji jedinečnost, zasloužíš si to!

—————————————————————————–

Masáže – léčení těla a duše

Pro nás ženy je tělo alfou a omegou. Klíčem k naší radosti, svěžesti, lásce i moudrosti.

Jaké by to bylo, NIC nemuset?                O NIC se nesnažit?                  O NIC neusilovat?

                                            Nalaď se na melodii svého těla.

 

Prožitek vědomého doteku – intuitivní relaxační masáž pro ženy i muže

Intuitivní masáž celého těla je kombinací různých způsobů citlivého a něžného doteku, pohlazení a vědomé práce s tělem, zaměřené na postupné probuzení jednotlivých částí těla, které mají léčivou moc.                                                                                                                                                                              Mým záměrem je láskyplnou péčí každé části těla povzbudit sebeúctu a lásku k sobě, ke svému tělu. Tělo se zbavuje stresu a čas přestává existovat…cítíte se krásní a uvolnění…nechte se hýčkat

60 min – 1000 Kč                   90 min – 1380 Kč               120 min – 1800 Kč    

——————

V současné době tantrickou masáž neprovádím.

Celostní smyslná masáž                90 min – 1800 Kč                120 min – 2400 Kč

Tantra masáž pro ženy je léčivým vstupem do světa ženské sexuality a pracuje s ženskou citlivou podstatou. Je zvláštním prostorem pro naprosté přijetí, bez jakéhokoliv posuzování. Plnou pozorností a pomalým dotekem se rozpouští napětí a stres a uvolněné tělo se postupně otevírá příjemným pocitům, které si mnoho žen ve svém životě nechce z různých důvodů dovolit, anebo to prostě neumí.

Masáž nikdy nepřekročí hranice, které si sama určíte.

Žena může v tantra masáži vstoupit do svého potěšení, které je mimořádně léčivé. Masáž je smyslným rituálem, který Vás jemnou, nežnou cestou, pomalými, hladivými doteky dovede k vlastním pocitům, do Vašeho vnitřního světa. Můžou se ale otevřít i emoce, které si žena potřebuje prožít. Prožitek se takto stává nejen léčivým ale i emocionálně silným.

Tantrická masáž je cestou, jak se naučit přistupovat ke svému tělu s láskou a úctou. Všechno, co se děje, je v pořádku, je správné, není žádný cíl … jenom nechat vše být. Zanechte očekávání a srovnávání, buďte přítomné, dovolte si cítit a objevíte nové horizonty.

Každá žena by měla aspoň jednou v životě tantra masáž vyzkoušet, aby otevřela novou dimenzi svého těla. Opakovaná tantrická masáž má léčivý charakter a dochází při ní k odstraňování stresu nakumulovaného v jóni.

—————–

V současné době tuto masáž neprovádím.

Polibek Bohyně – pečující neintimní tantrická masáž

90 min – 1800 Kč                 120 min – 2100 Kč

Zahrnuje olejovou masáž celého těla, omývání horkými ručníčky, použití peříček, kožešinky a hedvábných látek. Obsahuje také jemnou masáž hlavy a obličeje.                                                                   Dochází k relaxaci celého těla a zjemnění vaší vnitřní energie… pomalými doteky se rozpouští napětí a stres a uvolněné tělo se může postupně otevřít příjemným pocitům, které si mnoho žen ve svém životě nechce z různých důvodů dovolit, anebo to prostě neumí.

Tantrická masáž bez intimních partií je nádherným rituálem uctění těla i duše. Je jednou z možností, jak se napojit na své tělo, důvěřovat svým pocitům a nechat se jimi vést.

Pro mnohé ženy je to naprosto nová zkušenost. Mohou se cítit bezpečně a zároveň otevřeně, uvolněně.

————————————————————————————————————————

Zrození Venuše – láskyplná rituální masáž se zavázanýma očima

Tato masáž celého těla je smyslným rituálem, který Vás jemnou, něžnou cestou, pomalými a hladivými doteky dovede k vlastním pocitům, do Vašeho vnitřního světa. Zavázané oči vám přinesou výjimečné hluboké prožitky při objevování sebe sama, své životní síly, lásky, něhy a potěšení. Díky šátku přes oči dáváte svému tělu maximální pozornost, intenzita vnímání doteků stoupá a tělo se pomalu uvolňuje a zbavuje napětí. Když mu dopřejete čas, zapomenete na to, co se děje kolem. Oceníte vnitřní pocit harmonie a totálního uvolnění.

90 min – 1800 Kč                 120 min – 2100 Kč

——————

Švédská masáž  – záda a šíje pro ženy i muže

Představuje systém masážních hmatů, mezi které patří různé typy hnětení, tření, hla­zení, s cílem navodit dokonalé uvolnění. Vlivem masáže se uvolňuje svalstvo, zvyšuje prokrvení a podporuje se regenerační schopnost celého těla. Fyzicky masáž uvolní napjaté svalstvo, nebo naopak stimuluje svaly ochablé.

45 min – 900 Kč


Masáž bříška – nejen do plavek

Masáž břicha pozitivně ovlivňuje metabolismus tuků a stimuluje činnost krevního i lymfatického oběhu. Díky tomu dochází k úbytku podkožního tuku, vyhlazení a vypnutí kůže na bříšku, zmírnění strijí.

Břicho je podle starých medicínských učení sídlem zdraví, síly a vitality. Nachází se v něm většina životně důležitých orgánů.

Masáž břicha lze provést buď samostatně, nebo v kombinaci s jinou masáží zaměřenou na to, co právě potřebujete. Ideální je s masáží zad (podpoří uvolnění hrudní a bederní oblasti) nebo s masáží hrudníku (podpoří dýchání).

Masáž bříška s uvolněním lymfy

1 ošetření cca 60 min       870 Kč
balíček za výhodnou cenu: 4 + 1 ZDARMA 3 480 Kč (ušetříte 870 Kč

Na masáž je vhodné přijít opakovaně, proto jsem pro vás připravila zvýhodněný balíček 4 + 1 ZDARMA za 3 480 Kč.

Balíček můžete uhradit celý nebo platit masáže jednotlivě za 870 Kč a pátou masáž budete mít ZDARMA.

Masáž břicha je velmi příjemnou a uvolňující masáží. Respektuje, že břicho je nesmírně choulostivá a zranitelná část našeho těla, masáž zároveň pomáhá odbourávat napětí a stres, na jehož ukládání je tato část obzvláště citlivá.
S břichem je spojeno téma vlastní síly i jemné zranitelnosti, důvěry v sebe sama i k druhým lidem, je oblastí bezprostředního vnímání a přijímání (pozůstatek pouta pupeční šňůry).

Účinky masáže:
– hubnutí
– při problémech s dýcháním (mělké, nepravidelné)
– trávicích potížích (vynikající např. při zácpě i chronické)
– srůstech a po operacích
– celkově podporuje trávicí systém a metabolismus
– ulevuje při menstruačních a premenstruačních bolestech
– uvolňuje při stresu a stažení břicha


Domluvte si termín – 602 433 558

V dnešní rychlé době můžeme bolesti hlavy a migrény zařadit k civilizačním chorobám, tedy do stejné „přihrádky“ jako cukrovka, obezita, či vysoký krevní tlak.
Souvisí s naším životním stylem, podepisuje se na nich například nedostatek pohybu a aktivního odpočinku, nepřirozené, vynucené polohy při práci (na počítači, u pokladny, pásu, montážní linky, při řízení auta atd.), dále spaní na nevhodných lůžkách, ale také neschopnost „vypnout“ a kompenzovat starosti drobnými radostmi.

Velmi často se bolest hlavy dostaví ve chvíli, kdy se svým tělem zacházíme špatně. Mezi prohřešky, za které se nám takto tělo odvděčí, patří například špatné držení těla, stres, únava a neschopnost relaxovat, hlad a dehydratace, nedostatek kvalitního spánku, ale také přemíra kofeinu, kouření a alkoholu.


Osobní konzultace        

Probuzení tělakomplexní práce s tělem, uvolnění a obnovení cítění pro ženy i muže

60 min – 1500 Kč

 

Individuální terapieženská témata, sebeláska, sebevědomí, vztahy

60 min – 1500 Kč                         

Určitě se mnou budete souhlasit, že přijetí a pochopení sebe jako ženy je velmi důležité téma pro každou z nás.

Toužíme jít po cestě za lepším životem, ale po té cestě zapomínáme na sebe. Trápíme se tím, co už nezměníme, nebo necháme naše myšlenky utíkat dopředu, do budoucnosti a představujeme si, jaké to jednou bude. A pro samé trápení nebo snění odkládáme život NA POTOM nebo na AŽ PAK.  Honíme se a snažíme se vyrovnat mužům. Tím je však jen nutíme k vyšším výkonům nebo naopak k pasivitě. Dostáváme se do začarovaného kruhu, ze kterého musíme vystoupit a naučit se BÝT SAMA SEBOU, naučit se umění být ženou.

Ale všechno to, po čem toužíme můžeme uskutečnit jen v jeden jediný okamžik – PRÁVĚ TEĎ!                                                                                                                                                                  

Pokud se ti podaří změnit některá svá přesvědčení a nefunkční vzorce myšlení, uvidíš, jak se zároveň promění tvé pocity. Vše má svou příčinu. Můžeme si stěžovat a svádět vinu na druhé. Nebo se rozhodneme říct DOST! Rozhodneme se pro změnu, rozhodneme se změnit to, co nám neslouží a v čem nám není dobře. 

Existují ženy, které našly samy sebe a žijí vědomé ženství

 •  cítí se milované a jsou sebevědomé
 •  mají harmonické vztahy
 •  jsou pro sebe i pro druhé krásné
 •  jsou úspěšné a naplněné svou prací
 •  jsou zkrátka ŠŤASTNÉ A SAMY SEBOU!

Existují i ženy, které ještě hledají

 • berou si věci osobně a špatně snáší kritiku
 • dělají opakovaně věci, které nechtějí
 • necítí lásku partnera
 • mají strach, že něco nezvládnou
 • bojí se změn
 • mají pocit, že nejsou dost dobré
 • necítí se dost hezké a chytré
 • mají pocit, že nemůžou mít harmonické vztahy
 • žárlí
 • jsou nespokojené ve své práci
 • mají strach říkat NE nebo někoho odmítnout

„Náhodou“ jsem se dostala k osobnímu rozvoji. Začala jsem na sobě pracovat. Navštěvovat kurzy a různé alternativní semináře, číst, studovat. Poznala jsem mnoho stejně hledajících žen.

Pomalu, krůček po krůčku jsem se vydala na cestu objevování sama sebe, své vnitřní i vnější krásy. Postupně se mi daří odlupovat slupky studu, strachu a napětí.

Zjistila jsem, že čím více já probouzím ženu v sobě, své sebevědomí a lásku k sobě, tím silnější je také můj muž. Tím více cítím, že se o něj mohu opřít, více mu důvěřuji.

A mým přáním je, předat ti své zkušenosti a zkrátit ti cestu.

——————————————————————————————————–

Vaginální mapování

Zranění, která neukážeš, nejdou vyléčit.

Toužíš po hlubším prožitku být sama sebou?

Žijeme pod vlivem výchovy, společnosti, druhých lidí, toho, jak „bychom měly žít, jaké bychom měly být a co bychom měly dělat.“                                                                                                                           Nemáme se rády, potlačujeme svoje potřeby a jsme odříznuté od svého těla. Než abychom cítily bolest, rozhodneme se necítit vůbec nic. A nemusí jít ani o tak velká traumata jako je sexuální zneužívání nebo znásilnění. Stačí, když odhalíme třeba nevěru svého partnera nebo zažijeme necitlivý rozchod. Naše vagina se stáhne, zapamatuje si to a s dalším partnerem místo potěšení cítíme pálení nebo bolesti.      Vaginální mapování pracuje přímo s touto tělesnou pamětí.

Jakmile je žena ve spojení se svým sexuálním potěšením, rozkvétá a má větší chuť do života.

Vaginální mapování

Je velmi účinná metoda založená především na jemném a citlivém terapeutickém doteku v oblasti vaginy. Jednotlivé body vaginy se zbavují bolesti a napětí, dochází k postupnému oživení celé pánevní oblasti a k rozproudění energie. Rozpouští se stará traumata a jizvy na fyzické i emoční úrovni. Žena se tak vědomě spojuje s pocity, které jsou v intimní oblasti nashromážděné. Spolu s uvolněním starých bloků se ženě otevře prostor k léčení jejích ženských orgánů a jizev a získá tak větší radost ze své sexuality a i z celého života.

Ženské pohlaví je přijímající a má tendenci v sobě shromažďovat a „pamatovat“ si různé druhy prožitků, příjemných i bolestivých. Například silná traumata – sexuální zneužití, ale i gynekologické zákroky, obtížné porody apod. Velké napětí a blokovaná energie v oblasti pánve může způsobovat silné menstruační bolesti a jiné gynekologické potíže. Zablokovaná energie se ve formě výtoků uvolňuje. Říká se, že vagina pláče. Někdy stačí i zdánlivě nevinné podněty jako něčí poznámka, pohled, zraňující slova ve chvílích, kdy jsme otevřené a zranitelné. Aniž bychom to vědomě zaznamenaly, podvědomě „ztuhneme“ a příslušný pocit, který jsme neprožily a nevyjádřily, pak utěsňujeme v těle. Při běžném milování, přestože se dotýkáme vaginy, často tyto pocity vůbec nemusí být vnímány – stávají se zřetelné až při zpomalení se, práci s dechem a rozšíření vnímavosti.

Velké napětí a blokovaná energie v oblasti pánve může způsobovat silné menstruační bolesti a jiné gynekologické potíže, výtoky a záněty pochvy, bolestivý pohlavní styk, neplodnost, bolesti hlavy a migrény, bolesti kyčlí a bolesti páteře především v oblasti křížové kosti, silný premenstruační syndrom včetně velkého psychického napětí a v neposlední řadě neschopnost cítit vlastní sexualitu.

Jde o jakousi akupresuru konkrétních bodů ve vnitřním prostoru pochvy, při níž se začnou uvolňovat emoce, které jsme si do daného místa uložily. Dostaneme tak šanci si je uvědomit, prožít a dostat z těla ven.

Vaginální mapování pomohlo tisícům žen!                                                                                               Je vhodné pro ženy, které dlouho řeší například tato témata:

 • nízká citlivost vaginy
 • ztracený orgasmus
 • nepohoda a bolest při milování
 • ztracená chuť na sex
 • bolestivá menstruace
 • nepříjemné sexuální zážitky
 • zdravotní intimní potíže
 • necítí se ve svém těle
 • chtějí zvýšit citlivost svého těla a potěšení
 • potíže s otěhotněním
 • nedůvěra, stud a traumata
 • nepohoda po porodu dítěte
 • potíže při komunikaci v oblasti sexuality
 • psychosomatické potíže s nezpracovanou sexualitou – bolestivá menstruace, gynekologické výtoky, opakující se záněty

Je dokázáno, že ženská vagína je přímo propojená s mozkem. Cokoli ovlivňuje ženství, se citelně vepisuje do vaginální tkáně. Pozitivní ovlivňování ženství vaginu uvolňuje, energetizuje a naplňuje. Naopak negativní ovlivňování ženství vaginu zavírá, zmrazuje, snižuje schopnost prožitku a bere ženě energii.

balíček 4 sezení (360 min) – 7200 Kč (cena zahrnuje i úvodní 60 minutovou seznamovací konzultaci)

každé další sezení 90 min – 2100 Kč

 

Jak se vaginální mapování provádí?

Jádrem této techniky je masáž konkrétních bodů ve vagině. Během jejich stimulace se aktivuje buněčná paměť těla, poté se pracuje s pocitem či emocí, kterou jsme si na základě konkrétního zážitku z minulosti do daného místa uložily a opakovaně jej prožíváme při každém intimním kontaktu. Při mapování se nepříjemné prožitky zvědomí, dáme jim prostor je procítit a necháme je ze svého těla navždy odejít!

Přestože můžeme rozumět příčinám bolesti a potížím v našem životě, pouhé pochopení souvislostí ke změně nestačí. Každý prožitek, každý pocit je nejprve v těle a až následně mu dáme určitou „nálepku“, označení a hledáme příčiny jeho vzniku atd.

Při technice VM jdeme přímo k paměti a moudrosti těla. Navíc ani není třeba znát, kde jaký pocit vzniknul a proč. Důležité je jeho procítění a uvolnění. Vrací ženě živost a ztracenou úctu ke svému ženství.

Terapeut, který provádí mapování, je tedy pouze rukou, vedenou instrukcemi klientky. Žena se tím současně učí vyjadřovat a sdělovat své pocity z masáže, které terapeut s maximálním respektem následuje.

Jak probíhá vaginální mapování?                                                                                                        Sezení má vždy tři části.

 1. 1. sezení v délce 60-70 minut je  „povídací a seznamovací“
 2.                                                                                                                                                                                          Povídáme si s klientkou o jejím životě, postoji k sexualitě, intimitě, k mužům, jaký je její sexuální život (aktivní, pasivní). Zjišťujeme, zda si žena umí uvědomit svoje pocity, nakolik se s nimi dokáže spojit a vyjádřit je, pojmenovat, či si je vůbec uvědomit. Jak vnímá své tělo. Co od vaginálního mapování očekává, co je jejím záměrem. Každé další sezení začínáme shrnutím uplynulého týdne a stanovením záměru.

2.-4. sezení                                                                                                                                                                      Každé sezení je v délce 120 minut. Doporučuji ještě počítat cca s 15 minutami navíc, aby se žena mohla uzemnit, nechat v sobě doznít pocity a vrátit se do reality.                                                                                Celé sezení si řídí klientka sama.                                                                                                                              Začínáme uvolněním těla a pánevní oblasti vědomým dechem, pohybem a hlasem.

 1. Vaginální mapování – probíhá na lůžku v klidné, příjemné a bezpečné atmosféře. Žena je od pasu nahoru oblečená, doporučuji pohodlné šaty nebo sukni, aby se tělo cítilo pohodlně a uvolněně.                  První dotek je na srdci. Pro mnohé ženy je už velmi léčivý dotek jen na podbřišku nebo vagíně přes oblečení. Pokud se zde objeví bloky, nejprve je s klientkou prodýcháme a uvolníme, abychom mohly postupovat dál.

Dotyky terapeuta začínají, až když je žena připravená. Vždy je kladen důraz na bezpečný prostor, aby se žena mohla uvolnit a vnímat sama sebe. Tkáň vaginy se mapuje jemným a citlivým dotykem. V průběhu této masáže je přijímající žena aktivní. Znamená to, že je plně přítomna ve svém těle, komunikuje své pocity a do jednotlivých bodů dýchá. Zbavuje se tak bolesti a uvolňuje napětí, rozproudí krev a oživí tělo. Žena se tím současně učí vyjadřovat a sdělovat své pocity z masáže, které terapeut s maximálním respektem následuje.

Sezení si klientka řídí sama. Pomocí instrukcí, které dává terapeutovi, sama ovlivňuje průběh mapování. Sama si určuje tempo masáže, setrvání na daném místě, tlak. Vše má tak pod svojí kontrolou. Kolik bodů masérka ve vagině projde, je vždy individuální.

Co prožívá žena u vaginálního mapování?

Tak jako je každá žena originálem, tak i vaginální mapování je naprosto jedinečnou zkušeností. Některé ženy vnímají masáž hodně fyzicky. Cítí, jak je místo napjaté, bolestivé a jak se postupně uvolňuje a stává se citlivým. Jiné ženy najednou vidí před svým vnitřním zrakem situaci, kterou jim daný bod spustí a objeví se u nich emoce spojená s danou událostí. Emoci si prodýchají, některé si popláčou a najednou je dané místo bez emočního napětí a ony cítí velkou úlevu. Některým se spustí emoce bez spojení s obrazem či příběhem.                                                                                                                                         Vaginální mapování je dokončeno malým rituálem vděčnosti, napojením se na své srdce a harmonizací ženství.

Jaký je pocit po vaginálním mapování?                                                                                     Společným znakem všech žen je úleva spojená s únavou. Je to velmi intenzivní práce, která vyžaduje od samotné ženy i masérky absolutní soustředění. Ženy odchází s pocitem lehkosti, mnohem více vnímají svoje tělo, cítí se oživené. Mnohé už po prvním sezení cítí změnu, která je spojená s větší sebe hodnotou a napojením na svoje ženství.                                                                                                                                Po sezení může být žena několik dní v důsledku vyplavovaných emocí citlivější, dokud se emoce neusadí. I to je v pořádku.

Kolik sezení se doporučuje?                                                                                                                     Všem ženám doporučuji projít minimálně tři sezení. Mnoho žen však potřebuje k úplnému vyléčení více sezení. Je dobré vědět, že vaginální mapování není jednorázovou záležitostí. Když už se rozhodnete přijít, počítejte prosím s minimem tří návštěv. Výsledek opravdu stojí za to.

Po celou dobu spolupráce můžete využít bezplatné konzultace po telefonu či e-mailu.

V šamanské tradici se říká, že tím, co vyléčíme v sobě, léčíme současně sedm generací před námi a sedm generací po nás. Je to krásný obraz toho, jak hluboký význam má každý krůček našeho osobního rozvoje a že tuto práci neděláme jen samy pro sebe, ale přinášíme tak užitek i mnoha dalším…


Celostní smyslná masáž

V tantrické tradici je žena za svoji silu iniciovat jiné vysoce uctívána. Každá žena je viděna jako ztělesnění božskosti i smyslnosti a je nositelkou sexuální sily a kreativity.

Tantra masáž pro ženy je léčivým vstupem do světa ženské sexuality a pracuje s ženskou citlivou podstatou. Je zvláštním prostorem pro naprosté přijetí, bez jakéhokoliv posuzování. Masérka věnuje ženě plnou pozornost, pomalým dotekem rozpouští napětí a stres a uvolněné tělo postupně otevírá příjemným pocitům, které si mnoho žen ve svém životě nechce z různých důvodů dovolit, anebo to prostě neumí.

Žena může v tantra masáži vstoupit do svého potěšení, které je mimořádně léčivé. Masáž je smyslným rituálem, který Vás jemnou, nežnou cestou, pomalými, hladivými doteky dovede k vlastním pocitům, do Vašeho vnitřního světa. Můžou se ale otevřít i emoce, které si žena potřebuje prožít. Prožitek se takto stává nejen léčivým ale i emocionálně silným.

Tantra masáž pro ženy nechává ženskou sexuální energii plynout, nikam ji netlačí, protože plynutí je stav, který jediný je záměrem této masáže. Pro mnohé ženy je to naprosto nová zkušenost. Mohou se cítit bezpečně a zároveň otevřeně, uvolněně. Každá žena je opečovávána s největší citlivostí.

Tantrická masáž je cestou, jak se naučit přistupovat ke svému tělu s láskou a úctou. Všechno, co se děje, je v pořádku, je správné, není žádný cíl … jenom nechat vše být. Zanechte očekávání a srovnávání, buďte přítomni, dovolte si cítit a objevíte nové horizonty.

Opakovaná tantrická masáž má léčivý charakter a dochází při ní k odstraňování stresu nakumulovaných v pohlaví, ke zvýšení její citlivosti a k orgasmickým pocitům nejen v jóni, ale v celém těle…

Každá žena by měla aspoň jednou v životě tantra masáž vyzkoušet, aby otevřela novou dimenzi svého těla. Opakovaná tantrická masáž má léčivý charakter a dochází při ní k odstraňování stresu nakumulovaných v pohlaví.

Platí všeobecné pravidlo, že čím delší je masáž (jakákoliv), tím se tělo má možnost více uvolnit a Vy se můžete ponořit do sebe.

90 min/1.700,- Kč                120 min/2.100,- Kč

Jak probíhá tantra masáž

Tantra masáž potřebuje svoji vlastní atmosféru. Je to masáž, která je uctěním ženského těla. Součástí masáže jsou rozsvícené svíčky, vonné tyčinky a vybraná hudba.

Masáž tradičně zahajuji rozhovorem, ve kterém mě zajímá, s jakou znalostí, očekáváním a záměrem přicházíte. Nad šálkem čaje či sklenicí vody máte příležitost zeptat se a říci, co potřebujete.

Abyste mohla vstoupit do tantrické masáže jako do posvátného prostoru, v koupelně smyjete ze svého těla starosti všedního dne.

Tantrická masáž začíná rituálem ve stoje.

V rituálu tantrické masáže vás budu hýčkat nejen olejovou masáží, ale také hebkými předměty, tlakovou masáž horkými žínkami a zahrneme i další prvky, které současně uvolňují i oživují tělo a ducha.

Proč práce s intimním dotekem (masáž pohlaví)?

Práce s naší základní životní silou, sexualitou, jde přímo ke zdroji naší energie. Rychle pomůže uvolnit případné bloky a potíže, které brání v cestě hluboké blaženosti a radosti. Díky tomu se v relativně krátkém čase pozitivně transformuje řada dalších okolností našeho života: vztahy, práce, životní cesta. Tato masáž má velký přesah, její užitek cítíte nejen na poli tělesného blaha, ale můžete vnímat její vliv v celku vašeho života.

U žen je nejprve třeba důkladně uvolnit tělo a otevřít oblast srdce, aby se opravdu uvolnila do intimního prožitku. Ženy potřebují zpravidla mnohem více času, než se otevřou doteku na pohlaví. Zcela přirozeně potřebují získat důvěru. Ženské tělo má navíc jiný rytmus než mužské. Pozorná, láskyplná masáž intimních partií ženy pomáhá zvýšit citlivost ve vagině i v těle, a poznat sílu i hloubku vlastní sexuality. I ženy, které si o sobě myslely, že jsou necitlivé, že s nimi něco není v pořádku, nebo nikdy v životě nezažily orgasmus, mohou díky celosní smyslné masáži odhalit netušené roviny radosti a rozkoše. Pro ženy je celostní smyslná masáž také branou k přijetí a uvolnění zadržovaných emocí, které byly potlačeny z důvodu, že se „nehodí“ a jsou „nepatřičné“, nebo tak silné, že je „lepší“ je necítit. Nicméně potlačené emoce uzavírají i bránu k naší sexualitě a tělesné radosti a lásce.

Pokud si klientka nepřeje intimní část masáže, je to samozřejmě akceptováno.

Po ukončení masáže máte dostatek času na její doznění i závěrečný rozhovor s masérkou. Rozhovor a čas před i po masáži neodečítám z času masáže; počítejte tedy s tím, že zde strávíte v průměru alespoň o 30 minut déle, než je čas masáže. Pokud přicházíte poprvé anebo volíte delší masáž (3h a více), může tento čas být ještě o něco delší.

Po masáži doporučuji, abyste měla chvíli ještě pro sebe, nemusela hned spěchat za povinnostmi. Často hluboký prožitek je lepší v klidu vychutnat a nechat doznít.

Zdůrazněna je práce s dechem, která je součástí masáže pro zintenzivnění jejího průběhu. Důraz je kladen na bezcílnost celé masáže a její plynutí.

Tantrická masáž začíná rituálem, který probíhá ve stoje. Masérka se ladí na klienta, aby ho mohla provést celou masáží. Klient pak ulehá na lehátko na břicho, kde pokud přijímá masáže vody, dochází k rituálnímu omytí prostřednictvím horkých žíněk.kdy masérka jen lehkými smyslnými doteky navozuje atmosféru. Pak si masírovaný lehne nahý na lůžko a začíná vlastní masáž. Střídají se nejrůznější formy doteků, od hlazení rukou či šátkem, až po jemnou masáž celého těla. Někde hluboko uvnitř se rodí silná sexuální energie, která začíná mohutně pulzovat celým tělem. V poslední části masáže se masérka věnuje již samotnému pohlaví a pomalu se blíží silný euforický prožitek, který je mnohem silnější než běžný orgasmus. Masáž obvykle končí buď klasickým vyvrcholením, nebo tantrickou cestou, při níž se těsně před orgasmem zatnou všechny svaly v těle. Nahromaděná sexuální energie tak neunikne, ale promění se v energii vitální. A po ulici budete létat…“

Následující část je s použitím různých hladítek, nebo různých typů doteků. Přichází olejová část, ve které může být součástí anální masáž, pokud je masáž dvouhodinová a je to přání klienta. V další části se klient otáčí a průběh masáže probíhá na zádech. Součástí této péče je i intimní masáž s možností velkého tahu. Sexuální energie je roztíráná do celého Vašeho těla.

Pokud si klientka nepřeje intimní část masáže, je to samozřejmě akceptováno.

Po masáži je klient zakryt sarongem a masáž již doznívá bez dalšího doteku. Po samotné masáži doporučujeme ponechat olej na těle. Klient ještě přichází na šálek čaje, nebo nějakou sladkost a může posdílet s masérkou/masérem své pocity.

Pro hlubší a  intenzivnější práci s vlastní sexualitou doporučuji tantrickou intimní masáž v délce alespoň 120 min (optimálně 180 min a více).

——————————————————————————————————–

Koučování                                                                                                                                                                

Je účinná metoda osobního rozvoje, kde formou vedeného rozhovoru krok za krokem posilujeme víru v sebe a svoji hodnotu. Pomůže vám pochopit sami sebe, uvidět život v souvislostech, porozumět svým pocitům a životním situacím a najít to nejlepší řešení. Otevře dveře k možnostem, o kterých jste nevěděli a začnete konat.

V jakých tématech vám mohu pomoci?

Získání zdravého sebevědomí, sebeúcty a zdravého vztahu k sobě

 • Koučink žen, sebeláska, sebepřijetí, sebevědomí, podpora ženské energie a kreativity v osobní i pracovní oblasti

Pro muže i ženy.

 

15 min ZDARMA + 60 min/900,- Kč

balíček 3 sezení – 2.400,- Kč

balíček 6 sezení – 4.200,- Kč

—————————————————————————————————–

Číslo účtu: 670100 – 2206192078/6210

 •  Na všechny služby můžete zakoupit dárkové poukazy.