Kdo jsem

Jmenuji se Lenka Hrazdírová.                                                                                                                          Jsem žena, která je na cestě sama k sobě, ke své síle. Propojuji vše, co jsem ve svém životě prožila,  sama vyzkoušela na vlastní kůži, pochopila, uvědomila si, naučila se …

Zkušenosti, které mě hodně naučily a obohatily, sdílím a předávám dál. Ráda inspiruji, učím se novým věcem a poznávám nové lidi. Miluji vědomý dotek a tanec, moudrost těla a byrvy.

Mojí vášní je, naučit vás vytvářet harmonický prostor.

Představte si, jaké by to bylo, kdybyste si na symbolické úrovni vytvořili doma, či v kanceláři díky umění Feng Shui to, co chcete žít. Život po jakém toužíte, a to ve všech oblastech – smysl života, práci, po jaké toužíte, zdravé vztahy, odpuštění minulosti, hojnost a dostatek příležitostí a zážitků, cestování, báječné přátele, skvělou budoucnost, vnitřní moudrost a sebelásku, splnění svých snů…

Zkusili jste už kdeco, ale stále to není ono?

Využijte svůj domov jako spojence na cestě ke změně.

Věděli jste, že každá věc, kterou máme doma, nám buď pomáhá dosáhnout našich životních cílů, nebo nás od nich vzdaluje?                                                                                                                                            Náš příbytek pracuje 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Jede na 3 směny a je naprosto neúnavný.           Feng Shui funguje v prostorech všech velikostí a tvarů a je pro každého.

Náš domov je klíčem ke štěstí a k harmonii.

Na konzultaci u vás doma ti ukážu, jak vykouzlit harmonický domov a šťastný život.                     Přednášky a workshopy tě naučí tajemství, které se ve školách neučí – vědomě utvářet náš příbytek, a tím také náš život. Náš domov má obrovský potenciál nám usnadnit život.

OSOBNÍ TERAPIE

Každý z nás se někdy ocitl v situaci, kdy si nevěděl rady, jak dál a co dělat – ve vztazích, v práci, v těžké životní situaci. Kamarádi, rodiče nám poradí jen to, co by dělali oni sami nebo co si myslí, že by pro nás bylo nejlepší – podle JEJICH mínění, názorů, jejich zkušeností.                                                                      Co je ale nejlepší pro mě samotného?                                                                                                          Takové otázky mohu správně zodpovědět jen já sám!!

Jsem průvodkyní pro všechny, kdo chtějí být sami sebou a dovolit si žít svoji jedinečnost. Položím ti ty správné otázky, nestranně, nezávisle, bez emocí, a ty, pod mým vedením, najdeš vlastní řešení, vlastní postup. Budeš mít jasno, kdy, kde, jak a za jakých podmínek. Stanovíš si vlastní plán a nastavíš si vlastní termíny. Protože to je tvůj plán a postup, věříš mu a postupně, krok za krokem, zvládneš vše, co si jen dokážeš představit.

Upřednostňuji celostní pohled na život. Intuitivně propojuji různé techniky práce a zapojuji i lidské tělo, které v sobě nese otisky všech životních zkušeností a událostí a je neoddělitelnou součástí životních změn.

VĚDOMÁ ŽENA

Mým posláním je pomáhat ženám znovu objevit jejich ženskou sílu, umění být ženou, nebát se ji projevit, dělat to, co doopravdy chtějí a mají rády, přijímat se takové, jaké jsou, milovat své tělo a otevřít srdce, kde jsou ukryty všechny ženské poklady.                                                  Intuitivně propojuji různé techniky práce a zapojuji i lidské tělo, které v sobě nese otisky všech životních zkušeností a událostí a je neoddělitelnou součástí životních změn. Využívám různých typů masáží, dotykové terapie a poradentsví. Učím ženy uvolnit tělo, vnímat jeho potřeby a cítit lásku, potěšení a kreativitu.

Vaginální mapování, masáže, osobní terapie, ženská témata                                           www.jsemsamasebou.cz

Jestli chceš, abych ti pomohla…tak velmi ráda.

Jsem ráda, že ti na sobě záleží.

Lenka