Doporučuji

MAGICKÝ ROKMagický rok

Magický rok je jedinečnou sbírkou prověřených technik a rituálů pocházející z moudrosti našich předků. Podívejte se, co všechno můžete na těchto stránkách nalézt

 


 

KARTY – Sám Sobě Mistrem Feng Shui  karty-vizualizace

Karty SÁM SOBĚ MISTREM FENG SHUI vás jednoduše provedou vaším prostorem a pomohou vám zodpovědět otázku, jakou úpravou v bytě začít a jak udělat první krok. Soubor karet obsahuje jednoduché a účinné léky „Feng Shui okamžiku“ pro Váš byt či kancelář, abyste dokázali využít v danou chvíli ty nejlepší možnosti, které Vám osud nabízí.

 


 

Feng Shui e-shopFengshuieshop-logo

V eshopu naleznete potřebné pomůcky k léčbě vašeho prostoru, o kterých mluvíme v projektech Feng Shui Academy a Magický rok. Výrobky jsou pečlivě vybírány a vyráběny přesně dle zásad Feng Shui (včetně dohlédnutí na energii člověka, který je vyrábí) a následně certifikovány Feng Shui Academy.

 


 

Kniha Osvoboďte se s Feng ShuiOsvoboďte se s Feng Shui

Kniha je praktickým návodem, jak prostřednictvím změn v prostoru změnit svůj život. Myslíte, že to není možné? Principy Feng Shui používají nejúspěšnější světové firmy, jako jsou např. Google, Apple, či Microsoft. Budou fungovat i pro Vás.

  • UDĚLEJTE Z OBYDLÍ DOMOV
  • SPLŇTE SI SVÉ SNY
  • VYČISTĚTE SI ŽIVOT